Aktualizace soupisek!

Trvalo to sice trochu déle, než se předpokládalo, ale oficiální aktualizace soupisek se zimními přestupy jsou k dispozici pro všechny platformy, tedy pro PS3, Xbox360 a PC, na které byly oznámeny. Nutno dodat, že aktualizace je zpracovaná kvalitně a například i v české lize jsou soupisky mužstev pravdivé, což v minulých letech nebylo zvykem. Ostatně to byl také hlavní důvod, proč soupisky vyšly až včera večer, tedy 24 dní po ukončení zimního přestupového období.

Jak ale samotné soupisky do hry dostat? Ve hře jděte z hlavního menu do MOJE FIFA 11 > UPRAVIT > UPRAVIT TÝM > STÁHNOUT NEJNOV. SOUPISKY. Poté potvrdíte požadavek a počkáte na procentuální graf stahování. Po dokončení stahování se okamžitě projeví výsledek a bude tedy možné hrát veškeré online módy s aktuální soupiskou vašeho týmu. Pro stažení soupisek musíte být samozřejmě přihlášeni do svého online profilu.

UPDATE: V rozšířeném článku čtěte, jak nainstalovat soupisky, ikdyž nemáte na PC s FIFOU připojení k internetu.

Pokud nemáte možnost se na počítači, na kterém fifu hrajete, přihlásit se do online profilu, stačí si stáhnout tento soubor a rozbalit ho do složky FIFA 11 v Dokumentech.

Stáhnout aktuální soupisky

Děkujeme uživatelům Dawe23 a Hanz1990 za soubor.

UPDATE 2: Pokud vám soupisky neběží ani po nakopírování stažených souborů, můžete skusit je načíst: FIFA/PROFIL FIFA 11/NAČÍST/MUŽSTVA